siberija balta
...

Modulinių statinių verslo atsiradimo istorija.

Dirbdami pramoninių šaldytuvų projektavimo bei statybos srityje, įmonės specialistai susidūrė su iššūkiu pritaikant savo žinias sukurti – suprojektuoti - pagaminti atšiauriausiomis klimato sąlygomis skirtą statinį taip, kad būtų itin greitai surenkamas ir išrenkamas, maksimaliai greitai plečiamas (didinamas) esant poreikiui, kuo šiltesnis - minimaliom energijos sąnaudoms,  nekauptų drėgmės, nepelytų ir nerasotų.  Sėkmingai įgyvendinus šį projektą,  įmonėje žengė į modulinių statinių rinką.
Stebime Lietuvos ir užsienio rinkas,  „mokomės“ iš konkurentų klaidų. Turime sukaupę archyvą sėkmingų ir nepasisekusių sprendimų, todėl galime ne tik papasakoti, bet ir realiai parodyti bei argumentuotai pagrįsti sprendimus. Atsižvelgdami į visas sąlygas, derindami teoriją su praktika,  siekiame  pasiūlyti optimaliausią sprendimą .  

Siūlome šiuos produktus:
Gyvenamieji namai
Vasarnamiai
Vonios kambariai
 
Viešosios paskirties pastatai:
Vaikų darželiai
Socialinis būstas
Viešieji tualetai
Kitos paskirties viešieji pastai
 
Verslo paskirties pastatai:
Biuro patalpos
Persirengimo patalpos
Statybos aikštelių laikinieji statiniai
Degalinės
Kioskai
Greito maitinimo restoranai
Kiti verslo paskirties pastatai 


Kodėl verta rinktis mūsų gamybos modulinį namą?
 *Įmonės specialistai, dirbdami pramoninių šaldytuvų projektavimo bei statybos srityje, labai dažnai susiduria su „šalčio padaroma žala“.  Gamindami produktą jame diegiame ir savo sprendimus, šalčio padaromai žalai išvengti.
* Tai naujos kartos, ateityje vis labiau populiarėsiantis statinys/ gamybos produktas.
* Moduliniai namai „patikrinti“ laiko ir klimato sąlygų. Moduliai namai rinkoje atsirado prieš maždaug 15 metų. Tokio tipo namai ypač populiarūs skandinavijos šalyse.
* Trumpas gamybos laikas. Į modulinio tipo namą galima keltis gyventi jau po 2 mėnesių. Namo surinkimas aikštelėje užtrunka vos 1-2 dienas. Pamatus (esant poreikiui) galima įrengti kol vyksta namo gamyba.
* Nereikia ypatingų brėžinių ir techninių - architektūrinių sprendimų. Sutaupomi pinigai ir laikas dokumentacijos parengimui, pertekliniam dizainui ir pan.
* Ilgas namų tarnavimo laikas. „Statyba“ vyksta gamyklos patalpose, naudojamos sertifikuotos medžiagos ir technologijos. Darbų kokybė kontroliuojama gamybos proceso metu, todėl minimaliai sumažėja žmogiškasis faktorius pagaminti broką.  Moduliniam statiniui suteikiama garantija. 
*Tiksliai paskaičiuojama kaina, į kurią įeina visos patiriamos  išlaidos - vidaus apdaila, šildymo ir vėdinimo sistema, santechnika, baldai (jei klientas pageidauja), paties statinio modulių atgabenimas į įrengimo vietą. Kaina parodo realią statybos vertę jau statybos pradžioje ir ji nesikeičia pagaminus/įrengus pastatą.
* Modulinio statinio gamybos neįtakoja sezoniškumas.
* Moduliniai statiniai pagal pasirinktas medžiagas yra ekologiški, atsparūs ugniai. Gamybos technologija leidžia pasiekti ypatingas šilumos varžas .
Modulinio statinio karkasas ir skydas gaminami ir montuojami gamykloje dalyvaujant technologų priežiūrai.
           
Klientui pageidaujant įrengiama vidaus apdaila, sumontuojami baldai ir buitinė technika. Moduliai (atskiri moduliai) atvežami, iškraunami kranu ir sumontuojami per 1-2 dienas.